БК «Золотой Век» вдруге переміг команду з Вінниці

zolotoy_vekСьогодні, 16 лютого, відбувся другий матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Вінницькі Зубри» (Вінниця).

Вчора кропивницькі баскетболісти святкували впевнену перемогу над «Вінницькими Зубрами» – 89:60.

У перших двох чвертях господарі здобули по чотири очки переваги. Третю чверть матчу кропивницькі баскетболісти провели ще краще – плюс 11 очок. В останній чверті господарі не форсували події на майданчику і довели матч до перемоги.

Матч завершився з рахунком 89:60 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Олександр Дробязко, який набрав 25 очок. Антон Мельнік і Богдан Сосой набрали відповідно 24 та 14 очок. У складі гостей найрезультативнішим гравцем став Юрій Шкондя – 17 очок.

22-23 лютого БК «Золотой Век» вдома прийме команду «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА» (Херсон).

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Вінницькі Зубри» (Вінниця) – 82:67 (17:13, 17:13, 31:20, 17:21)
БК «Золотой Век»: Мельнік (24 очки+ 11 підбирань + 5 результативних передач), Дробязко (25+17+2), Сосой (14+3+7), Рибченко (3+2+1), Фортуна (5+1+3), Курячий (2+1+1), Коміссаров (0+0+0), Огородник (0+1+0), Хапун (4+8+1), Ткаченко (2+1+1), Баранов (3+2+2).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»