Головна » Блоги » Підгрушна – четверта в спринті на ЧС в Антгольці

PidgryshnaПідгрушна після повільного розгону і промаху на лежці в проміжному протоколі займала лише 39-е місце.

На стійці капітан збірної України закрила всі мішені і втекла на фінальне коло на 6-й позиції в 26 секундах від подіуму. Олена включила максимальні оберти і ледве не заскочила в топ-3! На жаль, Підгрушній не вистачило якихось 100-200 метрів, щоб перевершити графік чешки Луції Харватової.

У Віти Семеренко все вийшло на стрільбищі, але ось хід на лижні категорично не відповідав статусу претендентки на медаль. З двома нулями Семеренко перед останнім колом йшла 5-й в 10 секундах від третього місця – а на фініші Віта опинилася лише 11-ю.

Юлія Джима свої перспективи в гонці перекреслила після двох кіл штрафу на лежці. Валя Семеренко ідеально відпрацювала лежку (5-й графік, +9,4), але двічі помилилася на стійці і провалила фінальне коло.

Битва за золото видалася неймовірно драматичною. З ідеальною стрільбою Сьюзан Данклі за 1,4 км до фінішу везла Марті Олсбю-Ройселанд комфортні 12 секунд, але на завершальному відрізку спринту американка «встала» на ногах і миттєво втратила свою перевагу. Олсбю-Ройселанд завоювала перше особисте золото на такому рівні і стала шестиразовою чемпіонкою світу.

Головним сюрпризом спринту стало фіаско Тіріл Екхофф – норвежка не закрила шість мішеней і зайняла 58-е місце. Доротея Вірер, незважаючи на два промахи, стала 7-ю і різко підвищила свої шанси в боротьбі за Великий кришталевий глобус.

Чемпіонат світу в Антхольці. Жінки. Результати спринту:
1. Марте Олсбю Ройселанд (Норвегія, 0+1) 21:13,1
2. Сьюзан Данклі (США, 0+0) +6,8
3. Люція Харватова (Чехія, 1+0) +21,3
4. Олена Підгрушна (Україна, 1+0) +25,6

11. Віта Семеренко (Україна, 0+0) +46,4
22. Юлія Джима (Україна, 2+0) +1:05,4
36. Валя Семеренко (Україна, 0+2) +1:31,3

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.


error: Копіювання заборонено!