Головна » Інше » Кропивницькі плавці здобули вісім медалей на юнацькому чемпіонаті України

ca129f5badВісім медалей здобули кропивницькі плавці на юнацькому чемпіонаті України з плавання у Харкові.

Про це Суспільному розповів тренер відділення плавання обласної спортшколи ”Надія” Олександр Осадченко.

У змаганнях взяли участь три з половиною сотні плавців з двадцяти трьох областей та Києва.

Кропивницький на чемпіонаті представляли одинадцять спортсменів. Один з них – триразовий чемпіон України, 13-річний Артем Решетцов. Плаванням займається сім років. З чемпіонату України привіз по три золоті й срібні та бронзову медаль: ”Конкуренція була дуже висока – 350 спортсменів з багатьох областей. Всі спортсмени сильні. Думав, що візьму сім перших місць. Хотілося завжди перемагати, але друге місце – це теж непогано”.

Тренер спортсмена Олександр Осадченко розповів, що такого досягнення у кропивницьких плавців не було понад десять років: ”Мультимедалістів у нас не було. Наші виступи нечасто бували успішними. Треті місця брали, але вище не піднімалися”.

Бронзову медаль на дистанції двісті метрів брасом здобула Олена Андрейченко: ”Це моя перша медаль на чемпіонаті України. Наступного разу сподіваюсь взяти більше медалей”.

Наступні змагання на кропивницьких плавців чекають влітку. З 16 по 19 червня у Харкові відбудеться юнацький чемпіонат України.