Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» вдруге переміг «БІПА-Одесу»

zolotoy_vekСьогодні, 11 лютого, відбувся другий матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «БІПА-Одеса» (Одеса).

Вчора у першому матчі між цими командами «Золотой Век» святкував перемогу з рахунком 85:58. Одеська команда спробувала з початку другого матчу захопити ініціативу на майданчику. Вдалося їм виграти у першій чверті три очка. А от наступна чверть була повністю за кропивницькими баскетболістами, які дуже надійно зіграли в обороні – суперник набрав лише 9 очок. У третій чверті господарі збільшили перевагу у рахунку ще на шість очок. То ж на четверту чверть команди виходили за рахунку 62:46. Господарі дозволили супернику відіграти три очка, але все ж у підсумку «Золотой Век» святкував перемогу.

Матч завершився з рахунком 83:70 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Олександр Дробязко, який набрав аж 38 очок. Антон Мельнік набрав 14 очок. У складі гостей найрезультативнішим гравцеми став Максим Стоянов – 18 очок.

15-16 лютого БК «Золотой Век» у Кропивницькому зіграє з командою «Вінницькі Зубри» (Вінниця). Перший матч розпочнеться о 15:00, другий – о 13:00.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «БІПА-Одеса» (Одеса) – 83:70 (19:22, 22:9, 21:15, 21:24)
БК «Золотой Век»: Мельнік (14 очок + 3 підбирання + 3 результативних передач), Дробязко (38+10+2), Сосой (6+4+9), Рибченко (2+0+0), Фортуна (6+1+1), Курячий (0+0+0), Коміссаров (0+0+0), Огородник (0+0+0), Хапун (0+0+0), Ткаченко (9+3+3), Баранов (8+4+5).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»