БК «Золотой Век» вдома розгромив «БІПА-Одесу»

zolotoy_vekСьогодні, 10 лютого, відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «БІПА-Одеса» (Одеса).

Відзначимо, що у складі одеської команди грає Кирило Панфілов, який у сезоні 2018/2019 років виступав у складі БК «Золотой Век» – зіграв 10 офіційних матчів, набирав у середньому 6,6 очка за гру.

Перша та друга чверті матчі пройшли за повної переваги господарів. На перерву команди за переваги кропивницької команди у 21 очко. Далі «Золотой Век» грав на класі і довів гру до перемоги.

Матч завершився з рахунком 85:58 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішими гравцями матчу стали баскетболісти БК «Золотой Век» – найбільше очок набрав Олександр Дробязко – 32 очка. 20 та 16 очок відповідно здобули Антон Мельнік і Богдан Сосой. У складі гостей найрезультативнішими гравцями стали Євген Ткаченко і Максим Николенко, які набрали по 16 очок.

Завтра, 11 лютого, відбувся другий матч між цими командами. Початок зустрічі о 13:00.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «БІПА-Одеса» (Одеса) – 85:58 (28:15, 24:16, 17:16, 16:11)
БК «Золотой Век»: Мельнік (20 очок+ 9 підбирань + 5 результативних передач), Дробязко (32+9+0), Сосой (16+2+13), Рибченко (2+4+0), Фортуна (5+3+2), Курячий (0+1+0), Коміссаров (0+0+0), Огородник (0+0+0), Хапун (0+2+2), Ткаченко (2+1+4), Баранов (8+10+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»