Головна » Перша ліга » «Інгулець» вдома зіграв внічию з командою «Гірник-Спорт»

fc_IngyletsУ селі Володимирівка (Петрівський район, Кіровоградська область) «Інгулець» провів контрольний матч. Суперником був клуб Першої ліги «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні).

У першому таймі матчу господарі не використали своїх пару напівмоментів. А от гості один момент втілили у забитий гол – Збунь реалізував побачення з голкіпером суперника.

У перерві матчу тренерський штаб «Інгульця» майже повністю змінив склад команди, давши пограти іншим своїм виконавцям. На 50-ій хвилині матчу після розіграшу кутового Бартулович пробив поруч з дальньою дев’яткою воріт гостей. Через три хвилини на вістрі атаки був Щедрий, але безуспішно. На 60-ій хвилині матчу після передачі Січінави Бартулович пробивав по воротах гостей – голкіпер надійно зіграв у даному епізоді. А на 63-ій хвилині матчу у контратаці гості подвоїли рахунок – Герасимець вдало замкнув дальню стійку воріт. Через хвилину після подачі з кутової позначки «Інгулець» один гол відіграв – Мішуренко на ближній стійці переграв переправив м’яч у сітку воріт.

На 70-ій хвилині матчу Мішуренко не реалізував вихід один на один з голкіпером. А через 5 хвилин Лупашко пробив поруч з ближньою стійкою воріт. Коваленко мав можливість зрівнювати рахунок, але з вигідної позиції пробив вище воріт. А наприкінці матчу Січінава зрівняв рахунок – 2:2. З цим рахунком і завершився матч.

«Інгулець» (Петрове) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – 2:2 (0:1) (Мішуренко, 64; Січінава, 90 – Збунь, 20; Герасимець, 63)