Головна » Прем'єр-Ліга » «Олександрія» програла казахському «Атирау»

85140364У Туреччині «Олександрія» провела черговий контрольний матч, у якому зустрічалася з казахським «Атирау».

На 26-ій хвилині матчу після подачі з лівого флангу не вдало на виході зіграв голкіпер «Олександрії», який порушив правила проти нападника суперника і було призначено пенальті. Гравець «Атирау» Бруно впевнено реалізував пенальті і вивів свою команду вперед. А через 12 хвилин голкіпер олександрійців не вдало вибив м’яч від воріт – «Атирау» організувало контратаку і Тастанбеков реалізував вихід один на один з Рудиком.

«Олекcандрія», граючи експериментальним складом, зазнала поразки від «Атирау» – 0:2.

Сьогодні «Олександрія» проведе другий контрольний матч. Суперником буде ще одна команда з Казахстану – «Кизилжар». Початок матчу о 16:00.

«Атирау» – «Олександрія» – 2:0 (2:0) (Бруно, 27 (пен); Тастанбеков, 39)
«Олександрія»: Рудик, Гордієнко (Стецьков, 56), Мельник, Мірошніченко, Лучкевич, Запорожан, Банада (Тейшейра, 62), Івахно, Протасов, Задерака, Безбородько