Головна » Блоги » Збірна України обіграла Нідерланди

ukr-hockeyНаціональна збірна України завершила відбірковий турнір на Олімпіаду-2022 з хокею. У групі Н перед третім туром були два аутсайдера, які втратили всі шанси на продовження боротьби.

З перших хвилин наша команда пішла вперед. І володіла перевагою впродовж всього матчу. Правда, відкрили рахунок підопічні Сергія Вітера тільки на 16-й хвилині. Буценко та Бабинець вивели на удар Німенко, а той не схибив – 1:0.

На початку другого періоду ця ж трійка організувала другий гол, тільки хокеісти помінялися ролями. Після передачі Німенко Бабинець прострілив на п’ятачок, а Буценко підставив ключку – 2:0. А незабаром наша збірна реалізувала більшість – з пасу Міхнова відзначився Савченко.

Третій період пройшов у нервовій боротьбі. Команди раз у раз грали в меншості, 2 хвилини взагалі провели в форматі «4 на 4». В кінці зустрічі Костиков заробив «2 + 10» штрафу. Але рахунок більше не змінювався.

Збірна України набрала перші очки в групі Н і фінішувала на 3-му рядку. Голландці з «нулем» набраних очок залишилися на останньому місці. Додамо, що найкращим бомбардиром у складі нашої команди став Микита Буценко, який набрав 4 очки за системою «гол + пас» (1 + 3).

Нідерланди – Україна – 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

Шайби: 0:1 - Німенко (Буценко, Бабинець, 15:10); 0:2 - Буценко (Бабинець, Німенко, 22:12); 0:3 - Савченко, в більшості (Міхнов, Толстушко, 30:29).


error: Копіювання заборонено!