Головна » Перша ліга » “Інгулець” переграв “Олександрію” (U-21)

fc_IngyletsУ другому контрольному матчі року, який з технічних причин було перенесено до Олександрії, “Інгулець” здобуває вольову перемогу над командою “Олександрія” U-21 з рахунком 1-3.

Традиційно для цього періоду зборів тренерський штаб визначив різні склади для кожного тайму. Вже на 16-й хвилині матчу гравці “Олександрії” змусили Романа Льопку діставати м’яч з сітки воріт, тож перший тайм завершився з рахунком 1-0 на користь суперника. Але вже на початку другого тайму на 48-й хвилині Володимир Коробка зрівнює рахунок. Новачок команди Младен Бартулович на 81-й хвилині з пенальті виводить “Інгулець” вперед, а Олександр Козак на 83-й хвилині закріплює перевагу жовто-червоних.

“Олександрія” (U-21) – “Інгулець” 1:3 (1:0) (?, 16 – Коробка, 48; Бартулович, 81 (пен); Козак, 83)