Головна » Перша ліга » Поворознюк: Зарплата в 30-40 000 грн у Першій лізі? Це забагато

Povoroznuk-oПрезидент “Інгульця” Олександр Поворознюк в ефірі каналу Бомбардир висловився про рівень зарплат у Першій лізі та свою систему преміювання футболістів.

“30 000 – 40 000 грн зарплата в Першій лізі? Забагато. Має бути 20 000 – 25 000 грн, до 30 000 може комусь. А оце, що сиплять – 70, 80, 100 тисяч – це нереальні зарплати. Я не розумію, навіщо?”, – дивується пан Поворознюк.

Зізнався президент “Інгульця” і про систему преміювання гравців.

“У нас є плаваюча «вилка»: попадаєш в основний склад і граєш – маєш +30% до зарплати, не потрапляєш – мінус 30%… На тренуваннях бл…дь бутси злітають, головою в підкат йдуть – доводять, що вони хочуть в основі бути. Оце я розумію, що є стимул.

Преміальні? Хлопці, хочете у вищу лігу? Оно, бачите, тунель? У цьому тунелі – 10 мільйонів. Вийдете – заберете, не дійдете – ну, бл…дь, нема”, – каже Поворознюк.

Президент “Інгульця” зробив для себе висновок щодо футболу.

“Я зрозумів, що вся суть лише в тренері. Подивіться на Лавріненка: з нічого зліпив котлету. А тепер уявіть, що йому є з чого ліпити! Я думаю, він зліпив дуже хороший колектив, якому по силам тягатися у вищій лізі”, – міркує Поворознюк.


error: Копіювання заборонено!