Головна » Перша ліга » Бартулович вказав причину переходу до “Інгульця”

BartulovichПівзахисник “Інгульця” Младен Бартулович згадав про збірну Хорватії і свою ціль у футболі.

- В Україні ви вже давно вважаєтесь своїм. Не тільки тому, що граєте в нашій країні багато років, але й з огляду на ваш сімейний статус.

- Так, одинадцять років тому я в Україні одружився і для себе давним-давно вирішив, що буду в ній жити. Мені тут дуже комфортно. Я полюбив Україну дуже сильно.

- Сім’я колесить по містах України слідом за вами?

- Раніше мені доводилося грати недалеко від Дніпра, в зв’язку з чим не було необхідності сім’ї переїжджати. А коли я виступав у польській Легниці і Луцьку, то дружина і дочка іноді мене відвідували. Більшу ж частину часу, проведеного в “Медзі” і “Волині” я був відірваний від сім’ї.

- З тестем, колишнім гравцем дніпропетровського “Дніпра” і запорізького “Металурга” Сергієм Башкіровим з приводу ваших футбольних справ часто радитесь?

- Звичайно. І це цілком нормально, адже ми футбольні люди. Про футбол можемо з тестем говорити на будь-яку тему. Зрозуміло, він мені радить, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації.

- Як ви до нього звертаєтеся – по імені – по батькові або “тато”?

- По імені – по батькові – Сергію Геннадійовичу (посміхається).

- Що думаєте з приводу свого майбутнього?

- Хочеться ще пограти в футбол, і бажано в Прем’єр-лізі. А як бути потім – будемо далі думати. Поки що почав з тренерських курсів – на даний момент вже маю ліцензію категорії “С”. У подальших же планах є намір рухатися в цьому напрямку. У будь-якому випадку хочу залишитися у футболі, навіть після того, як завершу в ньому активні виступи.

- Стало відомо, що ви продовжите кар’єру в “Інгульці” …

- Крім “Інгульця” була також зацікавленість з боку “Карпат” і кількох інших клубів. Але я з вибором визначився.

- Від чого залежало ваше рішення? Невже від територіальної близькості до Дніпра?

- Швидше за все, що так (посміхається).

- Коли промайнула інформація про інтерес до вашої персони з боку вже знайомих вам “Карпат”, мимоволі згадалася відома в Україні приказка “Двічі в одну річку не ввійти”. Подібна за змістом на вашій батьківщині в Хорватії теж є?

- Для мене Україна теж батьківщина. А що стосується приказки, то я, звичайно ж, її чув. У Хорватії такої начебто немає. Відносно “Карпат” в даному випадку вона підходить (сміється).

- Свого часу ви залучалися до збірної Хорватії, однак зіграли в її складі лише кілька матчів. Напевно не помилюся, якщо припущу, що вони запам’яталися на все життя …

- Ясна річ, що запам’яталися. Правда, зіграв я всього в двох товариських матчах – з Південною Кореєю і Ліхтенштейном. З першим з суперників брав участь в грі в рамках міжнародного турніру в Азії, а з другим грав в хорватському місті Вітківці. Був період, коли перед чемпіонатом Європи я викликався в збірну Хорватії, однак в матчах не брав участі. Проте, в заявку національної команди потрапляв. Для мене то час було досить яскравим. Його я згадую ще і тому, що пощастило опинитися в одній компанії з такими відомими футболістами, як Ракитич, ​​Модрич, Едуардо, Чорлука і багатьма іншими, яких знає весь світ.

UA-футбол


error: Копіювання заборонено!