ФК “Олександрія” внічию зіграв з “Металістом”

fc-olexВ матчі третього туру Ліги Парі Матч ФК “Олександрія” в Харкові врятувався з  “Металістом”.

Господарі першими забили: мяч на рахунку Олексія Довгого. Відзначимо, що Олексій в свій час виступав у складі олександрійців. Підопічні Володимира Шарана добре провели перший тайм, а після перерви припустилися помилки і пропустили. Та все ж у компенсовані хвилини Артем Сухоцький зрівняв рахунок – 1:1.

“Металіст” (Харків) – ФК “Олександрія” – 1:1 (0:0) (Довгий, 65 – Сухоцький, 90+2)

“Металіст”: Погорілий – Рижук, Полянський, Курилов (Путивцев, 88), Соболь – Довгий, Ковальчук – Прийомов, Рудика, Льопа (Чурко 79) – Куліш (Беседін 57)

ФК “Олександрія”: Новак – Чеботаєв, Шендрик, Басов, Сухоцький – Запорожан, Банада – Голенков (Старенький 76), Грицук (Леонов 66), Чорній ( Козак 66) – Пономар

Попередження: Льопа 20, Довгий 58 – Шендрик 23, Голенков 61