Головна » Перша ліга » «Інгулець» святкував перемогу над криворізьким «Гірником»

IngyletsСьогодні на навчально-тренувальній базі у Володимирівці (Петрівський район, Кіровоградська область) відбувся контрольний матч Інгулець – Гірник.

На 25-ій хвилині матчу господарям вдалося відкрити рахунок: ударом з 15 метрів Коробка переграв голкіпера суперника Черниша. Через три хвилини захисник «Гірника» порушив правила проти Мішуренка у власному штрафному майданчику і було призначено пенальті, яке реалізував Сула. На 37-ій хвилині Коваленко довів рахунок до розгромного – 3:0. Через чотири хвилини Горват першим встиг на добиванні і один гол відіграв.

На старті другого тайму «Інгулець», склад якого у перерві матчу повністю змінився, забив четвертий гол – відзначився Щедрий. Через 5 хвилин Бука ударом зі штрафного один гол відіграв – 4:2.

6 лютого «Інгулець» зіграє ще один спаринг. Суперником буде дубль «Олександрії».

«Інгулець» (Петрове) – «Гірник» (Кривий Ріг) – 4:2 (3:1) (Коробка, 25; Сула, 28 (пен); Коваленко, 37; Щедрий, 48 – Горват, 41; Бука, 53)
«Інгулець»: Шуст (Льопка, 46), Балан (Фатєєв, 46), Павлов (Лупашко, 46), Кучеренко (Ковальов, 46), новачок (Синьогуб, 46), Коробка (Щедрий, 46), Марчук (Запорожець, 46), Мішуренко (Загальський, 46), Коваленко (Козак, 46), Сула (Акименко, 46), новачок (Січінава, 46).