Головна » Перша ліга » Бартулович: моя ціль – вийти з «Інгульцем» до УПЛ

BartulovichХорватський півзахисник Младен Бартулович дав перше інтерв’ю клубній прес-службі у якості гравця ФК «Інгулець».

«У мене був довготривалий контракт з футбольним клубом Волинь. Це далеко від дома. Я живу у Дніпрі. Я прийняв таке рішення для себе – повернутися додому. Щоб бути ближче додому, до сім’ї. У мене дружина Наталія і донька Ніколіна, яка вже пішла у перший клас. Живу у Дніпрі. Нам там комфортно. Я сам хорват, а Україна – то моя друга домівка. Дніпро для мене рідне місто. І дуже добре, що Дніпро не далеко від Петрового.

Виникла така ситуація, зустріч з Олександром Григоровичем. Ми добре поговорили і він мене переконав перейти до «Інгульця». А потім поговорив з тренером Сергієм Дмитровичем. Він мені сказав, що хотів би бачити мене у своїй команді. Мені це подобається і я погодився на цю пропозицію.

Щодо рівня команди «Інгулець», то результати самі за себе говорять. Команда знаходиться на високому місці. У минулому році грала у фіналі Кубка України. І у цьому рої добре виступає у Кубку України. І команді по силах у кінці сезону вийти до УПЛ.

Кількох нових партнерів по команді я вже знаю. Раніше у «Ворсклі» я грав з Шустом. Проти багатьох хлопців грав. Того ж Коробку знаю, який раніше був у Дніпрі.

Тренер і президент клубу дали зрозуміти, що головна ціль команди це вийти до УПЛ. Моя ціль – вийти з «Інгульцем» до УПЛ і допомогти по максимуму у цьому», – сказав Бартулович.


error: Копіювання заборонено!