Головна » Футзал » У Кропивницькому відбувся турнір пам’яті Героя АТО Юрія Олефіренка

2460914-15 січня на базі КДЮСШ № 2 у Кропивницькому тривав міський турнір з футболу серед юнаків, присвячений пам’яті Героя АТО, капітана І рангу, кавалера Ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня Юрія Олефіренка.

У змаганнях взяли участь шість команд. Після першого дня турніру визначилися три кращі колективи, які і розіграли між собою нагороди.

За підсумками футбольних баталій, бронзовими призерами стали гравці команди «Зірка». Тренує спортсменів Олексій Ярюхін. Срібні медалі завоювали юні футболісти з команди «Зірочка» під орудою Олександра Гайсьонка. А перемогу у турнірі вибороли вихованці Віктора Дегтяра із команди КДЮСШ № 2.

Під час урочистого нагородження учасників змагань юних спортсменів привітали заступник міського голови Наталія Дзюба, дружина Юрія Олефіренка – Олена та доньки Героя Ольга й Олеся.

Рідні Героя АТО подякували організаторам і учасникам змагань за проведення турніру на високому рівні. У свою чергу представники міської ради зазначили, що турнір пам’яті Юрія Олефіренка планують зробити традиційним і проводити щороку в січні.

Призерів змагань нагородили перехідним кубком і дипломами управління молоді та спорту міської ради. Усіх учасників змагань пригостили солодкими подарунками від сім’ї Юрія Олефіренка.

Сайт міської ради Кропивницького

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.

Запрошуємо підписатися на наші новини у Telegram t.me/sport_kr.


error: Копіювання заборонено!