«Олександрія» не змогла переграти «Славію»

fc_olexandФК «Олександрія» провів свій другий контрольний матч у Туреччині на стадіоні готелю Goldsity. Суперником була «Славія» (Софія, Болгарія).

На 34-ій хвилині матчу захисник болгарської команди порушив правила проти Шастала у власному карному майданчику. Пенальті реалізував Грицук. На 38-ій хвилині Кирилов гарматним ударом у дальню дев’ятку воріт зрівняв рахунок – 1:1.

У другому таймі матчу «Славія» вийшла вперед. А на 72-ій хвилині матчу гравці «Славії» обрізалися на власній половині поля і Безбородько зрівняв рахунок – 2:2.

21 січня «Олександрія» зіграє наступний контрольний матч. Суперником буде «Черно Море» (Варна, Болгарія).

ФК «Олександрія» – «Славія» – 2:2 (1:1) (Грицук, 34 (пен); Безбородько, 72 – Кирилов, 38; Тасевський, 58)
Стартовий склад «Олександрії»: Паньків, Стецьков, Пашаєв, Шендрік, Бабогло, Грицук, Гордієнко, Мишенко, Задерака, Шастал, Устименко

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»