Головна » Юнацький футбол » “Олександрія” U-21 переглядає чотирьох футболістів

 lomkoСтарший тренер молодіжки “Олександрії” Олександр Ломко розповів про підготовку команди до другої частини сезону.

Олександре Сергійовичу, які плани команди на навчально-тренувальний збір?                                            

Зібралися ми 14 січня. Приїхали наші гравці, деякі гравці молодіжної команди (U-19) та чотири новачки. Зараз працюємо в одноразовому, а з 17 січня будемо працювати в дворазовому режимі. Акцент зробимо на закладання фундаменту фізичної готовності та роботі з м’ячем.

Хто з гравців залишив команду?

Залишили команду п’ять гравців це воротар Ярошевич, польові гравці — Хрієнко, Кіщук, Дубінков та Іван Гура, який вирішив продовжити свою кар’єру в іншій команді. Вони переросли цей рівень і залишають наш колектив. Що стосується новачків, ми подивимся їх в період навчально-тренувального процесу і приймемо остаточне рішення.

Чи будуть ще новачки в команді?

Так, селекційна робота не закінчується, в першу чергу нам потрібно закрити позиції крайніх атакуючих півзахисників, крайніх захисників та центрального оборонця.

Хто з ваших вихованців залучений на збори з головною командою?

З головною командою на збір поїхали працювати Мельник, Івахно, Куліш та Устименко. Все буде залежати від них, як вони себе покажуть.

З якими командами плануєте спаринги?

Перша гра запланована на 25 січня з нашою молодіжною командою  (U-19), 27 січня зіграємо з командою «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні), 29 січня нашим суперником буде «Гірник» (Кривий Ріг), 31 січня спаринг-партнер ще уточнюється, 6 лютого «Інгулець» (Петрове) та 10 лютого зіграємо з молодіжною командою «Дніпро» (U-21).

Нашим головним завданням вбачаю якісну підготовку до весняної частини чемпіонату, щоб максимально підтягнутися до трійки призерів. Але для цього ми маємо дуже якісно попрацювати.

 Офіційний сайт ФК “Олександрія”

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.

Запрошуємо підписатися на наші новини у Telegram t.me/sport_kr.


error: Копіювання заборонено!