Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» вдруге переміг команду з Білої Церкви

zolotoy_vekСьогодні відбувся другий матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Рух Молоді-Спортліцей» (Біла Церква).

Перша чверть матчу не була результативною – 16:10. У другій чверті гості спробували нав’язати свою гру кропивницькій команді і не лише відіграли відставання у шість очок, а й на перерву команди пішли за трьох очок переваги білоцерківських баскетболістів.

У третій чверті матчу кропивницькі баскетболісти відмінно зіграли і забезпечили собі 9 очок переваги. У четвертій чверті господарі продовжили свою впевнену гру і у підсумку святкували перемогу. Матч завершився з рахунком 94:76 на користь БК «Золотой Век».

Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Антон Мельнік, який набрав аж 39 очок. 20 очок здобув Олександр Дробязко. У складі гостей найрезультативнішими гравцями стали Олександр Алєксєєв і Андрій Чайка, які набрали по 20 очок.

Нагадаємо, що вчора БК «Золотой Век» теж святкував впевнену перемогу над командою з Білої Церкви – 117:70. То ж у цьому році БК «Золотой Век» у 10 матчах здобув 10 перемог і зі стовідсотковим результатом впевнено лідирує у групі 2 української баскетбольної Першої ліги.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Рух Молоді-Спортліцей» (Біла Церква) – 94:76 (16:10, 17:26, 31:19, 30:21)
БК «Золотой Век»: Ткаченко (7 очок+ 6 підбирань + 1 результативна передача), Мельнік (39+15+2), Рибченко (2+3+1), Фортуна (3+0+0), Курячий (0+0+0), Коміссаров (2+0+1), Огородник (0+0+0), Хапун (6+4+3). Дробязко (20+12+4), Сосой (15+1+7).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»