Головна » Прем'єр-Ліга » «Олександрія» вдома розгромила «Ворсклу»

fc_olexandСьогодні, 7 грудня, у матчі 17-го туру УПЛ ФК «Олександрія» вдома приймала полтавську «Ворсклу».

Вже з перших хвилин господарі пішли вперед. І на першій хвилині заробили штрафний удар – Гречишкін пробив у лівий кут воріт – молодий голкіпер гостей Різник парирував удар, а потім відбив добивання Банади. Через 10 хвилин після передачі Лучкевича Банада пробив вище воріт. А на 19-ій хвилині матчу з передачі Третьякова пробивав Лучкевич – голкіпер виручив гостей.

У середині першого тайму гості створили свій перший момент – Паньків помилився на виході, а Артур не влучив у ворота. А далі олександрійська команда втратила одного зі лідерів Банаду, який отримав травму. Його замінив Ковалець, який відновлювався від травми, що отримав у матчі Ліги Європи з «Вольфсбургом».

На 41-ій хвилині матчу помилився голкіпер «Ворскли» Різник», але Бабогло не влучив у ворота. Через хвилину господарів врятував Паньків після удару Коломойця. Наприкінці тайму Ковалець мав шанс відкрити рахунок, але пробив вище воріт.

У другому таймі матчу господарі продовжували активно атакувати. На початку тайму голкіпер гостей парирував удар Гречишкіна. На 58-ій хвилині матчу Сапай порушив правила проти Безбородька у власному майданчику і було призначено пенальті. Штатний пенальтист «Олександрії» Запорожан переграв Різника – 1:0.

Паньків в одному з епізодів не зафіксував м’яч – Васін пробив вище воріт. А на 75-ій хвилині матчу після передачі Лучкевича Ковалець пробив у нижній кут воріт – 2:0. А через хвилин Ковалець оформив дубль, головою замкнувши подачу Гречишкіна зі штрафного.

ФК «Олександрія» – «Ворскла» (Полтава) – 3:0 (0:0) (Запорожан, 59 (пен); Ковалець, 75, 85)

“Олександрія”: Паньків – Пашаєв, Дубра, Бабогло, Мірошниченко – Банада (Ковалець, 27; Тейшейра 87), Гречишкін (Грицук, 89), Запорожан – Лучкевич, Безбородько, Третьяков
“Ворскла”: Різник – Пердута, Чеснаков, Ндіайе, Сапай – Скляр (Кравченко, 77) – Артур, (Кане, 70), Васін, Луїзао (Очігава, 86), Ребенок- Коломоєць
Попередження: Пашаєв (17), Лучкевич (54) – Васін (48), Коломоєць (62), Артур (67), Ндіайе (83), Очігава (89)

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»