Головна » Перша ліга » Наставник “Інгульця”: нині український футбол він став більш стабільним

LavrynenkoГоловний тренер “Інгульця” Сергій Лавриненко у спілкуванні з прес-службою розповів про розвиток українського футболу загалом.

“В цілому футбол в Україні розвивається нормально.  Я вважаю, що він став більш стабільним. Ми не можемо порівнювати ті часи, коли були 2011-2012 роки. Коли було дуже багато легіонерів у Прем’єр-Лізі, і коли були сильні легіонери. І сильні команди. І те ж Дніпро було у фіналі Ліги Європи. І Металіст, і Динамо, і Шахтар – це були сильні колективи. І та ж Ворскла була бронзовим призером чемпіонату 4-5 років тому.

Нині дещо змінилася ситуація у якому плані. Я вважаю, що кризи, який був у нас в футболі, він був закономірним, тому що у країні не все добре було. Тому це пряме відображення нашого життя у футболі. Якби зараз в УПЛ і Першій лізі було багато легіонерів, то у молоді не було шансів реалізувати себе. Нині ми бачимо Зоря, Олімпік, Динамо. Багато команд, де багато молодих футболістів до 21 року, які стабільно грають у стартових складах. І ми бачимо, що збірна України під керівництвом Петракова стала чемпіоном світу.

Раніше просто вийти у якийсь груповий раунд чемпіонату Європи чи світу вже було досягнення. То нині ми бачимо, що стали чемпіонами світу і ці хлопці грають. Булеца, Попов і всі вони грають у своїх командах. Це вплинуло на те, що багато молоді про себе заявило і в інших чемпіонатах. І той же Зінченко достатньо молодий, але ми бачимо що протягом останніх трьох років він стабільний у результатах. Маліновський, Яремчук, багатьох можна перераховувати. Коли це так було, що скільки молодих футболістів виїжджало закордон і були там на провідних ролях”, – зазначив Лавриненко.


error: Копіювання заборонено!