Головна » Перша ліга » Лавриненко: ми достатньо стабільно провели першу частину сезону

LavrynenkoГоловний тренер “Інгульця” Сергій Лавриненко у спілкуванні з прес-службою розповів про найкращий та найгірший зіграні матчі командою у першій частині сезону.

- Із зіграних у цьому чемпіонаті які матчі залишили самі позитивні емоції?
– Ви знаєте, це питання можна розділити на дві частини – що стосується гри і що стосується результату. Інколи ми показуємо хорошу видовищну гру, але. Наприклад, гру першого туру з Металістом 1925 – ми добре виглядали, створили чимало моментів, щоб виграти цю гру, але в підсумку ми 0:1 програли. Сказати, що ми програли по грі, я не можу сказати. Ми дійсно на полі були однозначно сильнішими за кількістю створених моментів, за статистичними показниками. Самою якістю гри я був в принципі задоволений. Я розумів, що якщо ми будемо грати у такий футбол, то результат прийде, рано чи пізно він однозначно буде.

Ми достатньо стабільно провели частину сезону. Може десь нам фортуни не вистачило, у тому плані, що ми пропускали голи у компенсовані хвилини. Тут не можна гнівити бога, були матчі, коли ми забивали на останніх хвилинах і виривали три очка, і в грі з Миколаєвом, і з Оболонню Бровар, і у грі з запорізьким Металургом. Нині чемпіонат такий, що не відомо де знайдеш, а де втратиш. В одній грі ти розраховуєш, що має взяти максимум, три очка, але буває так складно, що складніше, ніж з лідером якимось.

- Які поразки були найбільш прикрими?
– Самою тяжкою була поразка від Руху. Психологічно тяжка поразка. Важка поразка від Агробізнесу на виїзді. До 65-ої хвилини ми вели у рахунку і потім за дві хвилини все зламалося. Також була тяжка нічия з Металістом 1925, коли ми пропустили у компенсовані хвилини. Хоч ми цю гру не програли, але осадок був такий, нібито ми її програли.


error: Копіювання заборонено!