Головна » Прем'єр-Ліга » Тренер Олександрії: ми розгубилися і втратили концентрацію

KypzovПомічник головного тренера «Олександрії» Андрій Купцов прокоментував поразку від «Десни» (0:2) в 16-му турі УПЛ.

– Хотів би привітати чернігівську команду з перемогою. Сьогодні були два різних тайми з нашого боку. У першому в нас були моменти, ми намагалися зіграти так, як планували. В другому ж два швидкі голи, які провела «Десна», призвели до того що ми трохи розгубилися, втратили концентрацію. Пропустили голи, які не мали пропускати – це помилка наших гравців. Думаю, ми зробимо висновки й у наступному матчі спробуємо зіграти по-іншому.

– Наскільки, на Ваш погляд, позначилося на ході матчу та підсумку гри те, що сьогодні у кромки поля не було Володимира Шарана, й у Вашої команди було достатньо мало часу на відновлення після Єврокубків?
– Дійсно часу на відновлення було мало. Ми намагалися зробити усе, щоб хлопці відновилися. Сьогодні в нас були 4 заміни у складі, у порівнянні з матчем проти «Вольфсбурга». На превеликий жаль ці хлопці не змогли замінити тих, хто грав проти німецького клубу. Що стосується Володимира Богдановича, на минулому матчі з «Зорею» його теж не було, але ми виграли. Сьогодні так сталося, така була гра: у чомусь нервова… мабуть, психологічно теж хлопцям було важко… Напевно 2 голи, які ми пропустили на початку другого тайму, вплинули…

Офіційний сайт ФК “Олександрія”


error: Копіювання заборонено!