БК «Золотой Век» вдруге розгромив команду з Дніпра

zolotoy_vekУ повторній грі 4 туру чемпіонату України з баскетболу в Першій лізі «золоті» вдруге надпереконливо здолали дніпровський БК «ІНВАСПОРТ-ДОС-ДЮСШ-2» – 125:38 (30:9, 29:8, 32:4, 34:17).

Кропивничани домінували над суперниками протягом левової частини зустрічі. Андрій Бабенко дав зіграти усім без винятку виконавцям, які, як і днем раніше, ще до великої перерви – 59:17 – зняли питання щодо переможця двохматчевого протистояння.

У другій половині зустрічі характер гри не змінився: господарі продовжували йти вперед і збільшувати відрив у рахунку. При цьому підопічні Андрія Бабенка відпрацьовували гру в захисті, що в третій чверті особливо поставило гостей у скрутне положення: 4 набрані пункти проти 32 у кропивничан. І лише в заключній десятихвилинці, коли «золоті» грали вже у дещо експериментальному складі, дніпряни змогли частково зменшити відставання в рахунку. Але на загальну картину гри це вже ніяким чином не вплинуло. У підсумку, чергова розгромна перемога – 125:38 (30:9, 29:8, 32:4, 34:17), яка дозволила кропивничанам продовжити переможну серію в Першій лізі. Нагадаємо, наразі в активі «золотих» 8 перемог у 8 матчах і перше місце в турнірній таблиці Групи 2.

У неділю результативними діями у складі господарів відзначилися Олександр Дробязко (дабл-дабл – 27 очок, 13 підбирань), Антон Мельнік (15 очок, 4 підбирання), Богдан Сосой (21 передача, 9 підбирань, 7 очок), Іван Рибченко (11 очок, 6 передач), Вадим Огородник (18 очок, 9 підбирань), Олександр Хапун (21 очко, 5 підбирань), Руслан Фортуна (7 очок, 3 підбирання), Богдан Ткаченко (6 очок, 2 передачі), Артур Коміссаров (5 очок, 2 підбирання) та Юрій Курячий (8 очок, 3 підбирання).