БК «Золотой Век» без лідерів вдома розгромив команду з Дніпра

zolotoy_vekСьогодні відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Інваспорт-ДОС-ДЮСШ-2» (Дніпро).

Вже у першій чверті матчу кропивницька команда забезпечила собі перевагу у 13 очок. До перерви господарі збільшили перевагу до 21 очка – 53:32. У другій половині баскетболісти БК «Золотой Век» на класі довели гру до закономірної перемоги. Відзначимо, що у цьому матчі у складі кропивницької команди не грав найкращий бомбардир Олександр Дробязко і капітан Богдан Сосой.

Матч завершився з рахунком 99:61 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішими гравцями матчу стали баскетболісти БК «Золотой Век» – найбільше очок набрав Богдан Ткаченко – 23 очка. У складі гостей найрезультативнішим гравцем став Максим Кім – 13 очок.

Завтра, 1 грудня, відбувся другий матч між цими командами. Початок зустрічі о 13:00.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Інваспорт-ДОС-ДЮСШ-2» (Дніпро) – 99:61 (25:12, 28:20, 24:14, 22:15)
БК «Золотой Век»: Ткаченко (23 очка+ 6 підбирань + 7 результативних передач), Мельнік (15+11+2), Рибченко (16+7+3), Фортуна (7+2+3), Курячий (7+12+1), Коміссаров (7+3+1), Огородник (7+7+1), Хапун (17+4+2).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»