Головна » Ліга Європи » Шаран: “Олександрія” може протистояти серйозним клубам

Sharan«Олександрія» програла «Вольфсбургу» 0:1 і втратила шанси на вихід з групи, проте наставник Володимир Шаран задоволений тим, як команда пройшла шлях в єврокубку.

«Вольфсбург» – найсильніший клуб в нашій групі. Особливо вражає підбір гравців. Важко було грати на рівних. Але ми робили все, що могли. Може комусь не подобається такий футбол, який ми показували в кінці другого тайму – били вперед, грали агресивніше. Але Безбородьку було важко боротися з високими захисниками у відсутності Сітала. У них три центральні захисники мінімум по 1.90 см ростом».

«Я задоволений, що хлопці віддавали всі сили на полі, щоб зрівняти рахунок. Президент дасть преміальні хлопцям і сказав, що відчув найбільші емоції у своєму житті. Респект! Мало президентів озвучують суму преміальних за поразку. Але ми не за гроші граємо футбол».

«Ми не створили багато моментів, як з «Сент-Етьєном» або «Гентом», але напруга була до останніх хвилин. Приємно, що наша команда змогла протистояти таким серйозним клубам, як «Гент», «Сент-Етьєн», «Вольфсбург», – сказав Шаран в ефірі телеканалу Футбол1.


error: Копіювання заборонено!