Наступний суперник “Олександрії” у Лізі Європи переміг “Айнтрахт”

liga-eНаступний суперник “Олександрії” у Лізі Європи німецький “Вольфсбурґ” у чемпіонаті святкувала перемогу.

Команда Олівера Гласнера не вигравала у всіх турнірах 49 днів, і сьогодні перервала невдалу серію, вигравши на виїзді у Франкфурті. Ця перемога ще більш цінна тим, що “Вольфсбурґ” весь другий тайм грав у меншості. Гості заслужили перемогу, але не обійшлося і без везіння, особливо в другому голі. Ворота “Айнтрахта” сьогодні захищав номінально третій кіпер Фелікс Ведвальд і на 65-й хвилині він не зміг просто обробити м’яч, подарувавши його Жоау Віктору.

28 листопада у Львові “Олександрія” зіграє з командою “Вольфсбург” у 5-му турі Ліги Європи. Початок матчу о 19:55.

“Айнтрахт” Франкфурт – “Вольфсбурґ” 0:2

Голи: Вегорст 19, Жоау Віктор 65

“Айнтрахт”: Відвальд – Хінтереггер, Хасебе, Н’Діка (да Кошта 62) – Дурм, Соу, Роде (Камада 46), Костич – Гачінович (Андре Сілва 68) – Дост, Пасієнсія

“Вольфсбурґ”: Кастельс – Тіссеран, Брума, Брукс – Руссійон, Арнольд (Шлагер 87), Гілявогі, Вілліам – Мехмеді (Кнохе 46), Жоау Віктор (Штеффен 77) – Вегорст

Попередження: Соу 40, Хінтереггер 70, Костич 86 – Арнольд 14, Тіссеран 39, Гілявогі 67, Штеффен 89

Вилучення: Тіссеран 45+2 (друга жовта)