Головна » Інше » Спoртсмени з Кірoвoградщини гіднo виступили на Кубку України

75481702Важке повітря, відсутність вільного простору для відпочинку та розминки, втома від гулу півтори тисячного натовпу – це все не завадило хлопцям з Олександрійського патріотично-спортивного клубу «Захист» гідно проявити себе на Кубку України з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів.

Турнір, що проходив з 15 по 17 листопаду у місті Рівне, зібрав представників 22 областей України та міста Києва, гостей з Польщі, Молдови, Литви та Білорусі. Загальна кількість спортсменів перевищила 1200 осіб!

Вже в перший день змагань наша команда отримала першу медаль найвищого ґатунку – це Андрій Губанов переміг свого візаві у фінальному протистоянні і розділі лоу-кік. Наснаги на другий день змагань надавав той факт, що четверо наших хлопців пройшли до фіналів, а Богдан Ластівка – до півфіналу. Забігаючи наперед слід зазначити, що його бронза стала на вагу золота! Юний, але дуже відчайдушний олександрієць, провів чотири поєдинку, та став третім серед тридцяти трьох учасників!

Фінальні двобої були драматичними…

За підсумками змагань наші хлопці вибороли:

1-е мiсце: Андрiй Губанов, Максим Дерев’янко та Михайло Бондаренко.
2-е мiсце: Нiкiта Ворона, Нiкiта Бiльчич та Володимир Суржик.
3-е мiсце: Кiрiл Бiлий, Егор Дерев’янко, Олег Желiховський, Тарас Iванченко, Максим Кудря, Богдан Ластiвка, Назар Мохонько, Максим Рубан та Богдан Рудь.
Витаємо наших спортсменів та бажаємо їм успіхів на найяскравішому турнірі українського кікбоксингу WAKO Wizzard Open Ring, який відбудеться 14-15 грудня у місті Києві.

Спортсменів до змагань готували тренери Сергій Торожнюк, Олексій Кравченко, та Андрій Ярошевський.

Дякуємо батькам та всім небайдужим олександрійцям за допомогу в організації поїздки на вищезазначені змагання!

psk-zahist.info


error: Копіювання заборонено!