Головна » Баскетбол » «Золотой Век» вдруге переміг «Вінницьких Зубрів»

zolotoy_vekСьогодні відбувся другий матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд «Вінницькі Зубри» (Вінниця) – БК «Золотой Век» (Кропивницький).

Перша і друга чверті матчу пройшли за переваги кропивниицької команди. А от третю чверть підопічні Андрія Бабенка провалили – мінус 10 очок. Та все ж було три очки переваги. Їх у четвертій чверті гості розвинули у 14 очок переваги. Відзначимо, що у гостей не було повноцінних замін – лише два гравці Рибченко і Хапун із запасних з’являлися на паркеті. Матч завершився з рахунком 92:78 на користь БК «Золотой Век».

Найрезультативнішим гравцем матчу стали баскетболіст БК «Золотой Век» Олександр Дробязко, який набрав аж 41 очко.

«Вінницькі Зубри» (Вінниця) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 78:92 (16:24, 20:25, 26:16, 16:27)
БК «Золотой Век»: Сосой (10 очок+ 2 підбирань + 4 результативних передач), Мельнік (13+9+3), Рибченко (0+2+1), Дробязко (41+8+3), Фортуна (9+3+2), Курячий (0+0+0), Ткаченко (6+5+4), Коміссаров (0+0+0), Огородник (0+0+0), Хапун (13+3+3).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»