БК «Золотой Век» здобув перемогу у Вінниці

zolotoy_vekСьогодні відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд «Вінницькі Зубри» (Вінниця) – БК «Золотой Век» (Кропивницький).

До звітного матчу обидві команди не втрачали очок у цій групі Першої ліги. Але от кропивницькі баскетболісти зіграли чотири матчі, а вінницькі – дві. То ж у цьому матчі якась з команд мала отримати першу поразку у сезоні. На радість шанувальників баскетболу Кіровоградщини «Золотой Век» святкував перемогу у звітному матчі і продовжив свою переможну серію.

Перша чверть матчу була рівною. А от у наступній чверті кропивницькій команді вдалося піти у суттєвий відрив – +17 очок. Баскетболісти «Золотого Века» вдало зіграли в оборони та результативно в атаці. А от після перерви господарі зуміли перехопити ініціативу на майданчику. Вінницька команда у третій чверті відіграла чотири очка, а у четвертій – аж 11. Та все ж кропивницька команда зуміла втримати переможний рахунок. Матч завершився з рахунком 93:90 на користь БК «Золотой Век».

Найрезультативнішими гравцями матчу стали баскетболісти господарів – Юрій Шкондя і Сергій Слободянюк відповідно набрали 32 і 31 очка. У складі БК «Золотой Век» найбільше очок набрав Олександр Дробязко – 26 очок.

Завтра, 17 листопада, відбувся другий матч між цими командами. Початок зустрічі о 13:30.

«Вінницькі Зубри» (Вінниця) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 90:93 (24:25, 10:27, 23:19, 33:22)
БК «Золотой Век»: Сосой (23 очка+ 4 підбирань + 13 результативних передач), Мельнік (19+11+1), Рибченко (2+0+2), Дробязко (26+7+6), Фортуна (10+1+0), Курячий (0+0+0), Ткаченко (0+4+1), Коміссаров (0+0+0), Огородник (0+0+0), Хапун (13+6+1).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»