Головна » Прем'єр-Ліга » U21. Шахтар – Олександрія: коментарі гравців

fc-olexПісля перемоги над «Олександрією» футболісти молодіжної команди «Шахтаря» поділилися враженнями про гру.

Юрій Сеницький, півзахисник «Шахтаря» U21:

- Стартові гри завжди складні, і ця не стала винятком. «Олександрія» піднесла «подаруночок» – ми зовсім іншого очікували від цієї команди і взагалі не уявляли, хто у них на поле вийде. У нас навіть теорії не було перед грою. Думаю, ми добре зіграли, результатом залишилися задоволені, взяли три очки. Так, перемога мінімальна, але вона однозначно додасть позитиву на подальші матчі.

Ігор Кирюханцев, захисник «Шахтаря» U21:

- Важка перемога вийшла. У нас, по суті, нова команда, треба ще зіграватися. Фізично теж було непросто. Напевно, спека заважала показати найкращі якості. Суперник продемонстрував велике бажання. Якщо чесно, ми не розраховували, що буде легко. Безумовно, присутність на полі футболістів першої команди допомогла нам перемогти – всі вони були лідерами у своїх лініях. У Ісмаїлі, який грав зліва, мені як крайньому захиснику можна повчитися. Він часто і здорово підключався до атак, а мені головний тренер Мігель Кардосо в ці моменти доручив залишатися позаду разом з центральними захисниками. Та й суперник зіграв дуже щільно: вільних зон для підключень вперед не залишав.

Олександр Пихальонок, півзахисник «Шахтаря» U21:

- Це моя дебютна гра за дубль! Приємно було виходити на поле, тренер підбадьорив перед виходом. «Олександрія» залишила про себе дуже гарне враження, створювала моменти біля наших воріт, хоча до матчу суперник був для нас темною конячкою. З лавки запасних є можливість проаналізувати гру, зрозуміти, чого не вистачає в ті чи інші моменти, щоб потім, вийшовши на заміну, допомогти команді. Тренер давав завдання діяти глибше на місці опорного півзахисника, переміщатися з флангу на фланг. Ні, на утримання навіть і не думали грати, навпаки, хотіли розвинути перевагу. Стадіон «Княжа Арена» для нас нова, на трибунах була підтримка. Звикали в Полтаві спочатку, звикнемо і в Щасливому – атмосфера тут дійсно приємна.

Офіційний сайт ФК “Шахтар”


error: Копіювання заборонено!