Головна » Прем'єр-Ліга » Гравець ФК “Олександрія”: Немає такого солдата, який би не мріяв стати генералом

fc-olexЗ новачком ФК «Олександрія» Михайлом Козаком поспілкувався працівник клубної прес-служби Євген Куштим.

Декілька слів про себе.

- Народився в м.Міловіце (Чехія). Перші футбольні кроки робив в ДЮФШ «Водоканал» (Львів). Потім перейшов до львівських «Карпат». В 11- му класі мене запросили в ФК «Львів, де я провів 3 роки. З львів’янами дебютував у першій, а через рік вже в прем’єр-лізі. Згодом перебрався в ПФК «Олександрію» (нині ФК «Олександрія»), з якою під керівництвом В.Шарана здобули путівку в Прем’єр-лігу. Далі в моїй футбольній кар’єрі були «Ворскла» (Полтава), «Сталь» (Алчевськ) та «Десна» (Чернігів), з якої я повернувся знову до «Олександрії». Перший тренер — Олег Колобич.

Як прийняв ще раз звістку про зацікавленість тобою ФК «Олександрія»?

- До команди повинен був приєднатися ще в зимове міжсезоння, але клуби не змогли дійти згоди, так були деякі нюанси з попереднім клубом – в мене був діючий контракт, який потрібно було відпрацювати до кінця. З Володимиром Богдановичем ми попередньо домовилися, що тільки-но я відпрацюю зобов’язання перед «Десною», то відразу приїжджаю в «Олександрію» на збори. Протягом трьох-чотирьох місяців я готувався до приїзду в табір олександрійців щоб доказати своєю грою, що можу принести користь команді.

Які ти бачиш перспективи в ФК «Олександрія»?

- В даному футбольному клубі є все для перспективного росту футболістів, для роботи над собою, для прогресу, як командного, так і індивідуального. «Олександрія», ставлячи перед собою задачу, в позаминулому році могла піднятися в Прем’єр-лігу, але керівництво відклало це на рік. В минулому сезоні перед командою стояло завдання завоювати чемпіонство, з яким вона і справилася. В принципі, які цілі перед колективом ставляться, всі вони виконуються. Будь-який футболіст, який бажає рости, йде в цю команду. «Олександрія» – це амбітний колектив, перед яким завжди ставляться конкретні цілі. А щодо мене, то є така приказка: «Немає такого солдата, який би не мріяв стати генералом». В команді велика конкуренція, що позитивно позначається в роботі над собою кожного футболіста. Сподіваюся, що в Прем’єр-лізі залишимося і на наступний рік, а там, можливо, перед командою будуть ставити зовсім інші завдання. Головне, щоб у президента клубу збереглося бажання розвивали футбол в Олександрії, вкладати в нього гроші та душу, а далі все буде розвиватися і рухатися в правильному напрямку.

Тобі вже довелося грати за «Олександрію». Що змінилося з того часу в тренувальному процесі, в постановці гри?

- Зараз важко сказати. Тоді, коли я вперше працював з командою, ми виступали в першій лізі. Грали в атакувальний футбол, завжди намагалися грати першим номером. Зараз, я думаю, в Прем’єр-лізі мало команд, які сповідують такий відкритий футбол, більше грають тактично грамотно, намагаються зловити суперника на контратаках, вскриваючи оборону суперника. Стосовно нашої команди, я не можу сказати, що щось змінилося. Скажу одне, що під кожного  суперника буде змінюватися стилістика гри. Це вже прерогатива тренерського штабу, вони будуть вибирати тактику на матч, а наше завдання максимально виконати їх установку.

Під яким номером будеш виступати в чемпіонаті?

- Обрав номер 72.

Офіційний сайт ФК “Олександрія”


error: Копіювання заборонено!