Головна » Прем'єр-Ліга » Олександр Матвєєв – гравець ФК «Олександрія»

fc-olexСклад ФК “Олександрія” поповнив Олександр Матвєєв.

Народився 11 лютого 1989 року в Полтаві.

В минулому захисник маріупольського «Іллічівця» та молодіжної збірної України.

Вихованець полтавського футболу. У ДЮФЛ грав за місцеву ДЮСШ ім. І.Горпинка, дитячо-юнацьку школу «Ворскли» та команду «Молодь» (Полтава). Мав поїхати на перегляд до московського ЦСКА, але в останній момент відмовився.

З 2006 року уклав контракт з «Ворсклою», протягом другої половини сезону 2007—2008 грав на умовах оренди у складі друголігового ФК «Полтава». Повернувшись до «Ворскли» почав залучатися до ігор команди дублерів. У складі головної команди клубу в матчах Прем’єр-ліги дебютував 21 листопада 2009 року у грі проти київської «Оболоні» (перемога 3:2). З того часу став регулярно виходити у стартовому складі команди.

В січні 2015 року перейшов до маріупольського «Іллічівця», повернувшись до свого попереднього тренера – Миколи Павлова.
Від початку 2009 року почав залучатися до складу молодіжної збірної України, у складі якої протягом року відіграв у 9 матчах. Дебют відбувся 10 лютого 2009 року у грі проти турецької «молодіжки» (нічия 2:2).

Був включений до заявки української «молодіжки» для участі у фінальному турнірі молодіжного чемпіонату Європи 2011 року, однак в рамках цього змагання жодного разу на поле не виходив.

Офіційний сайт ФК “Олександрія”


error: Копіювання заборонено!