Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» вдруге на виїзді переміг команду «БІПА-Одеса»

zolotoy_vekСьогодні відбувся другий матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд «БІПА-Одеса» (Одеса) – БК «Золотой Век» (Кропивницький).

Нагадаємо, вчора матч завершився з рахунком 81:76 на користь БК «Золотой Век».

Сьогодні кропивницька команда продемонструвала більш впевненішу гру. На перерву команди пішли за 10-очковою перевагою БК «Золотой Век». У третій чверті підопічні Андрія Бабенка змогли ще збільшити свою перевагу на вісім очок. Остання чверть матчу пройшла за рівної гри, під час якої кілька не основних гравців гостей отримали ігрову практику. То ж команда з Кропивницького святкувала впевнену перемогу з рахунком 88:71.

Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Антон Мельнік, який набрав 31 очко. Також варто відзначити Олександра Дробязка, який набрав 25 очок.

16-17 листопада БК «Золотой Век» на виїзді зіграє з командою «Вінницькі Зубри»

«БІПА-Одеса» (Одеса) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 71:88 (18:24, 13:17, 16:24, 24:23)
БК «Золотой Век»: Сосой (11 очок+ 4 підбирань + 11 результативних передач), Мельнік (31+9+5), Рибченко (5+2+0), Дробязко (25+12+2), Фортуна (4+4+2), Курячий (0+0+0), Ткаченко (4+3+2), Коміссаров (1+1+0), Огородник (2+2+0), Хапун (5+8+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»