Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» святкував перемогу в Одесі

zolotoy_vekСьогодні відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд «БІПА-Одеса» (Одеса) – БК «Золотой Век» (Кропивницький).

Перша чверть гри була досить напруженою і результативною. На перерву команди пішли за переваги гостей лише в одне очко. Третю чверть одеська команда провалила, набравши лише вісім очок. То ж кропивницькій команді вдалося здобути 12 очок переваги. У четвертій чверті господарі додали у швидкостям і поступово зменшували відставання у рахунку. Та все ж гостям з труднощами вдалося втримати переможний рахунок. Матч завершився з рахунком 81:76 на користь БК «Золотой Век».

Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Антон Мельнік, який набрав 30 очок. Також варто відзначити Олександра Дробязка, який набрав 25 очок. Ці два баскетболісти набрали 2/3 очок команди з Кропивницького.

Завтра, 7 листопада, відбувся другий матч між цими командами. Початок зустрічі о 13:00.

«БІПА-Одеса» (Одеса) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 76:81 (27:24, 17:21, 8:19, 24:17)
БК «Золотой Век»: Сосой (10 очок+ 11 підбирань + 6 результативних передач), Мельнік (30+14+2), Рибченко (0+2+3), Дробязко (25+7+0), Фортуна (11+11+6), Курячий (0+0+0), Ткаченко (2+2+1), Коміссаров (0+0+0), Огородник (0+0+0), Хапун (3+2+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»