Головна » Інше » Велосипедисти зі Знам’янського району здобули 6 нагород на чемпіонаті України (+фото)

2019-10-27-024-25 жовтня у Кропивницькому відбувся чемпіонат України з велоспорту в естафетних гонках.

Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (велоклуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива).

Віра Борисюк у складі збірної Кіровоградської області у змаганнях серед жінок посіла третє місце. Ренат Григорян, Роман Чумаченко, Максим Назаренко і Роман Винник у змаганнях серед юнаків 2006/2007 років народження стали чемпіонами України, фінішувавши першими. Валентина Гораш у складі збірної Кіровоградської області серед дівчат 2006/2007 років народження стала чемпіонкою України.

2019-10-27-3Загалом на цьому чемпіонаті України велосипедисти з Мошориного здобули 6 нагород, 5 з яких золоті, одна бронзова.

Відзначимо, що Валентина Гораш, Ренат Григорян, Роман Чумаченко, Максим Назаренко і Роман Винник виконали нормативи кандидатів у майстри спорту України.

Нагадаємо, що у ці дні у Кропивницькому відбувалися і Всеукраїнські змаганнях з велоспорту, на яких велосипедисти з Мошориного здобули дві золоті нагороди та одну срібну.

Виїзд на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця.

2019-10-27-1

2019-10-27-2

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко


error: Копіювання заборонено!