Головна » Аматори » Завершився Відкритий чемпіонат Знам’янського району

zrff-ball-poleСьогодні завершився Відкритий чемпіонат Знам’янського району з футболу серед аматорів 2019 року.

Змагання завершувалися двома матчами. У Цибулевому «Нива» у статусі дострокового чемпіона без проблем перемогла богданівський «Промінь». У складі чемпіона Олександр Постільняк забив 5 м’ячів. До речі, саме Олександр став найкращим бомбардиром чемпіонату, забивши 25 голів.

У Трепівці місцевий «Маяк» мінімально переміг «Буревісник». Єдиний гол у матчі забив Олександр Зайцев. Ця перемога дозволила «Маяку» залишити останню сходинку турнірної таблиці чемпіонату, на яку опустився «Промінь».

У підсумковій турнірній таблиці Відкритого чемпіонату Знам’янського району перше місце посіла «Нива». Друге та третє місця посіли відповідно «Буревісник» і ФК «Дмитрівка». «Тясмин» з Олександрівки став четвертим. «Маяк» і «Промінь» відповідно посіли 5-е та 6-е місця.

У підсумковій окремій турнірній таблиці команд Знам’янського району перше місце посіла «Нива», друге – ФК «Дмитрівка», третє – «Промінь», четверте – «Маяк».

Результати матчів:

«Нива» (Цибулеве) – «Промінь» (Богданівка) – 8:1 (4:0) (Постільняк, 6, 9, 19, 62, 74; Сафронов, 37; Нагуляк, 47, 87 – Гал, 56).
«Маяк» (Трепівка) – «Буревісник» (Петрове) – 1:0 (1:0) (Зайцев, 42)

Відкритий Чемпіонат Знам’янського району-2019

Окремий залік Відкритого чемпіонату Знам’янського району-2019

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, створено сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті можна переглянути заявки команд-учасниць Чемпіонату, натиснувши на назву команди у турнірних таблицях, які розміщені у нижній частині правої колонки сайту. У верхній частині правої колонки сайту подано календар першого кола змагань, при натисненні на конкретний матч можна переглянути його статистику.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко


error: Копіювання заборонено!