Головна » Аматори » У Дніпрі кропивницька «Зірка» здобула розгромну перемогу

fc_zirkaУ 10-му турі групи 3 чемпіонату України серед аматорів сезону 2019/2020 років кропивницька «Зірка» на виїзді здобула розгромну перемогу.

Підопічні Саміра Гасанова з рахунком 4:0 розгромили у Дніпрі міський СК «Дніпро-1-Борисфен». На 19-ій хвилині матчу капітан кропивницької команди Олександр Кочура відкрив рахунок. Вже через дві хвилини Єгор Кривошей подвоїв рахунок у матчі. До перерви зустрічі господарів мали можливість один м’яч відіграти, але Владислав Єрмаков не реалізував пенальті. У другому таймі матчу Павло Замуренко довів рахунок до розгромного, оформивши дубль. Ця перемога стала дуже важливою у плані турнірного становища команд верхньої частини турнірної таблиці групи 3.

У нинішньому році кропивницькій «Зірці» залишилося провести лише один матч. У рамках чемпіонату області на виїзді у Тишківці зустрітися з «Агротехом» – перемога у тому матчі принесе чемпіонство. Цей матч має відбутися 17 жовтня.

«Дніпро-1-Борисфен» (Дніпро) – «Зірка» (Кропивницький) – 0:4 (0:2).
«Дніпро-1-Борисфен»: 1. Тарасенко Станіслав, 7. Крук Андрій (24. Мельник Дмитро, 50), 15. Єрмаков Владислав (29. Гарбуз Олександр, 46), 4. Буков Євген (18. Ігнатенко Владислав, 70), 11. Кіріченко Данило, 22. Базаров Єгор, 10. Корєнєв Олександр, 16. Лисаченко Максим (17. Федорченко Ігор, 61), 5. Дишаєвський Микита (9. Волошин Максим, 63), 23. Муха Максим. Запасні: 12. Першин Кирило, 19. Гольназаров Дмитро. Головний тренер: Сінько Дмитро.

«Зірка»: 96. Антоненко Олександр, 80. Кутулупенко Сергій, 36. Мороз Євгеній, 52. Тупчієнко Олександр (51. Ромашев Денис, 80), 86. Павлюк Кирило, 70. Замуренко Павло, 39. Скоров Максим (79. Махиня Андрій, 90+1), 75. Сидоренко Данило, 27. Кочура Олександр – к/к, 57. Кривошей Єгор, 16. Красовський Руслан (54. Гойдюк Ілля, 86). Запасний: 74. Козинець Олександр, Головний тренер: Гасанов Самір.

Голи: 0:1, Кочура Олександр (19); 0:2, Кривошей Єгор (21); 0:3, Замуренко Павло (58); 0:4, Замуренко Павло (73).
Попередження: Кутулупенко Сергій (50, неспортивна поведінка), Тупчієнко Олександр (68, неспортивна поведінка), Павлюк Кирило (83, неспортивна поведінка), Гольназаров Дмитро (86, неспортивна поведінка).
Нереалізований пенальті: Єрмаков Владислав (31).