Головна » Аматори » Результативні матчі Відкритого чемпіонату Знам’янського району

zrff-ball-poleВідбулися матчі 18-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорів.

Всі три матчі були досить результативними. В Олександрівці місцева команда зазнала поразки від трепівських футболістів, які у турнірній таблиці посідають останнє місце.

Міг «Маяк» піднятися у турнірній таблиці, але у паралельному матчі «Промінь» впевнено вдома переміг «Буревісник» і зберіг перевагу у два очки.

У Цибулевому відбувся центральний матч туру. На сьомій хвилині Білоголовий вивів «Ниву» вперед. Через 5 хвилин гості відігралися. Але вже у наступній атаці господарі знову вийшли вперед. А далі забивали лише футболісти «Ниви», які святкували перемогу з розгромним рахунком 5:1.

Результати матчів:
«Тясмин» (Олександрівка) – «Маяк» (Трепівка) – 3:4
«Промінь» (Богданівка) – «Буревісник» (Петрове) – 5:1
«Нива» (Цибулеве) – ФК «Дмитрівка» – 5:1

14 вересня відбудеться перенесений матч 17-го туру ФК «Дмитрівка» – «Промінь» (Богданівка).