Головна » Перша ліга » Відеоогляд матчу «Кремінь» – «Інгулець» (0:3)

fc_IngyletsУ 13-му турі Першої ліги петрівський «Інгулець» у Полтаві зустрічався з «Кременем».

На 73-ій хвилині матчу Фатєєв результативно замкнув дальню штангу воріт господарів і відкрив рахунок. А через кілька хвилин у «Кременя» було друге вилучення: Городенко, який нещодавно вийшов на заміну, здійснив фол останньої надії, порушивши правила проти Коваленка. Ударом зі штрафного Коваленко пробив повз ворота.

На 83-ій хвилині матчу після подачі з правого флангу Січінава ударом головою у дальній нижній кут воріт подвоїв рахунок. Грузинський легіонер «Інгульця» відзначився у шостому матчі поспіль. А на 86-ій хвилині Ковальов неймовірним ударом зі штрафного довів рахунок до розгромного. А на 90-ій хвилині матчу Мішуренко поцілив у перекладину воріт господарів.

У наступному турі, 20 жовтня, на виїзді «Інгулець» зіграє з «Рухом».

«Кремінь» (Кременчук) – «Інгулець» (Петрове) – 0:3 (0:0) (Фатєєв, 73; Січінава, 83; Ковальов, 86)