Головна » Перша ліга » «Інгулець» розгромив «Кремінь», який завершував матч у дев’ятьох

fc_IngyletsУ 13-му турі Першої ліги петрівський «Інгулець» у Полтаві зустрічався з «Кременем».

Перша половина зустрічі не порадувала забитими м’ячами. Господарі більше створили моментів, які не можна назвати дуже небезпечними. Одного разу гостей виручив голкіпер Шуст, який парирував удар гравця суперника після подачі Воронченка з кутової позначки. А наприкінці тайму господарі залишилися у меншості – Зозуля за порушення правил проти Щедрого отримав друге попередження. Відзначимо, що у першому таймі отримав травму півзахисник «Інгульця» Ігнатьєв, який був замінений. Футболіста на швидкій доправили до лікарні.

На 53-ій хвилині матчу голкіпер господарів Будюк врятував свою команду після удару Січінави. До цього моменту призвела груба помилка капітана господарів Ченбая. У середині тайму Мішуренко головою пробив повз ворота господарів.

На 73-ій хвилині матчу Фатєєв результативно замкнув дальню штангу воріт господарів і відкрив рахунок. А через кілька хвилин у «Кременя» було друге вилучення: Городенко, який нещодавно вийшов на заміну, здійснив фол останньої надії, порушивши правила проти Коваленка. Ударом зі штрафного Коваленко пробив повз ворота.

На 83-ій хвилині матчу після подачі з правого флангу Січінава ударом головою у дальній нижній кут воріт подвоїв рахунок. Грузинський легіонер «Інгульця» відзначився у шостому матчі поспіль. А на 86-ій хвилині Ковальов неймовірним ударом зі штрафного довів рахунок до розгромного. А на 90-ій хвилині матчу Мішуренко поцілив у перекладину воріт господарів.

У наступному турі, 20 жовтня, на виїзді «Інгулець» зіграє з «Рухом».

«Кремінь» (Кременчук) – «Інгулець» (Петрове) – 0:3 (0:0) (Фатєєв, 73; Січінава, 83; Ковальов, 86)

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»