Головна » Перша ліга » Лавриненко: ми нейтралізували сильні сторони гри «Оболоні Бровар»

LavrynenkoГоловний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко прокоментував домашню перемогу над «Оболонню Бровар» (2:0).

«У першу чергу хочу привітати вболівальників, команду, хлопців, керівництво «Інгульця» з перемогою. Молодці хлопці, що з лідером змогли досягти перемоги.

Гру б я поділив на два тайми. У першому таймі ми більше домінували і більше створили моментів. Чому так сталося? Може нам погода допомогла. Ми грали за вітром до перерви, а суперник – проти вітру. Але у першому таймі ми виглядали більш мобільно, більш агресивно. Забили два м’ячі. Були моменти, у яких могли забити ще. У другому таймі ми грали більше по рахунку. Старалися втримати ту перевагу, що мали. Суперник йшов великими силами вперед, хотів врятувати гру. Ми витримали і довели гру до перемоги.

Подвійно приємно перервати суху серію суперника. Нам дещо пощастило, що забили швидкий гол. «Оболонь Бровар» – дуже організована команда, вміє терпіти, використовувати свої контратаки. Ми сьогодні нейтралізували їх сильні сторони гри. Нам сьогодні не можна було програвати, адже їх відпускали б у відрив. Задоволений грою Ігнатєва і Елла Кени, які не мали багато ігрової практики. Не хочу виділяти когось. Всі молодці», – зазначив Лавриненко.