Головна » Ліга Європи » Суперник Олександрії в ЛЄ піднявся на друге місце у Бундеслізі

274f64Вольфсбург в домашньому матчі 7-го туру Бундесліги обіграв Уніон Берлін з рахунком 1:0.

У першому таймі команди голів не забивали. На 69-й хвилині Воут Вегхорст приніс Вольфсбургу перемогу.

Вольфсбург набрав 15 очок і піднявся на друге місце в турнірній таблиці Бундесліги. Вовки поступаються лідеру Боруссії М один пункт. Уніон з 4 очками йде на 16-й позиції.

Нагадаємо, що Вольфсбург – суперник Олександрії в груповому етапі Ліги Європи. Команди вже зустрілися в першому турі і тоді перемогли Вовки (3: 1). Другий матч відбудеться 28 листопада у Львові.

“Вольфсбурґ” – “Уніон” Берлін 1:0 (0:0) (Вегорст, 69)

“Вольфсбурґ”: Перван – Тіссеран, Брума, Кнохе – Штеффен (Герхардт 90+2), Арнольд, Гілавогі, Вілліам – Жоау Віктор (Клаус 83), Мехмеді (Брекало 66) – Вегорст

“Уніон”: Гікевіч – Фрібріх, Суботіч (Мєєс 86), Шлоттербек – Тріммель, Гентнер (Уджа 77), Андріх, Ленц – Беккер (Інгвартсен 72), Бютлер – Андерссон

Попередження: Гілавогі 32, Брума 37 – Андріх 26, Фрідріх 65