Головна » Інше » Велосипедисти зі Знам’янського району здобули 16 нагород на Всеукраїнських змаганнях (+фото)

2019-10-06-05-6 жовтня у місті Знам’янка відбулися перший етап Кубка України з велокросу у групових гонках та Всеукраїнські змагання в естафетних гонках.

Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (велоклуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива).

У перший день змагань відбувався перший етап Кубка України. У змаганнях серед жінок Віра Борисюк і Наталія Нечитайло посіли відповідно друге та третє місця. У змаганнях серед юнаків 2006-2007 р.н. весь п’єдестал завоювали велосипедисти з села Мошорине – Ренат Гигорян виграв змагання, Роман Винник і Роман Чумаченко посіли відповідно друге та третє місця. У змаганнях серед дівчат 2006-2007 р.н. Валентина Гораш стала срібною призеркою змагань. Також срібну нагороду здобув Роман Скорбич у змаганнях серед 2008 р.н. і молодші.

Сьогодні, 6 жовтня, відбулися Всеукраїнські змагання в естафетних гонках. Віра Борисюк і Наталія Нечитайло здобули срібні нагороди. Ренат Григорін і Роман Чумаченко здобули золоті нагороди, а Максим Назаренко і Роман Винник – бронзові. Валентина Гораш разом з кропивничанкою Катериною Веретіленко виграла змагання серед дівчат 2006-2007 р.н. Роман Скорибч і Богдан Лісіцин виграли змагання серед юнаків 2008 р.н. і молодші.

То ж загалом велосипедисти з Мошориного здобули 16 нагород – 6 золотих, 6 срібних та 4 бронзові.

Виїзд на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця.

2019-10-06-1

2019-10-06-2

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко


error: Копіювання заборонено!