Головна » Аматори » Кропивницька «Зірка» святкувала розгромну перемогу у чемпіонаті України

fc_zirkaКропивницька «Зірка» у 8-му турі групи 3 чемпіонату України з футболу серед аматорів сезону 2019/2020 років приймала команду «Кремінь-Юніор».

Матч відбувся за значної переваги більш досвідченої кропивницької команди. Вже на третій хвилині матчу Кучеренко не реалізував вихід один на один з голкіпером гостей. А вже за мить «Зірка» вийшла вперед: відзначився Замуренко. На 37-ій хвилині Кутулупенко елегантно перекидав голкіпера гостей, але перекинув і ворота.

У другому таймі матчу глядачі побачили аж вісім забитих голів. На початку матчу Павлюк і Хорольський довели рахунок до розгромного. Замуренко на 55-ій хвилині не реалізував свій момент. Згодом Хорольський оформив дубль. Гедерим скористався помилкою голкіпера гостей. А через сім хвилин свій гол забив Красовський. На 79-ій хвилині у суперечливій ситуації арбітр призначив пенальті у ворота «Зірки». Далі Кочура не реалізував один момент. На 86-ій хвилині матчу з передачі Кочури відзначився Замуренко, А через дві хвилини Маєр асистував капітану кропивничан Кочурі, який забив восьмий гол у ворота гостей. Наприкінці матчу у складі «Зірки» Маєр отримав червону картку за неспортивну поведінку.

У наступному турі аматорського чемпіонату України, 6 жовтня, «Зірка» на виїзді зіграє із запорізьким «Мотором».

«Зірка» (Кропивницький) – «Кремінь-Юніор» (Кременчук) – 8:1 (1:0) (Замуренко, 4, 86; Павлюк, 47; Хорольський, 51, 624 Гедерим, 70; Красовський, 77; Кочура, 88 – ?, 79 (пен))