Головна » Аматори » Відбулися матчі Відкритого чемпіонату Знам’янського району

zrff-ball-poleВідбулися матчі 16-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорів.

У Цибулевому місцева «Нива, яка достроково стала чемпіоном змагань, виграла в олександрівського «Тясмина». Постільняк відкрив рахунок. У середині тайму гості зрівняли рахунок. Але досить скоро Білоголовий відновив перевагу в один м’яч. А у середині другого тайму Нагуляк встановив остаточний рахунок 3:1.

У Богданівці «Промінь» розгромив «Маяк». У складі господарів дубль оформили Семенюк і Гал. «Буревісник» завдяки дублю кращого бомбардира Солодова переміг ФК «Дмитрівка».

Результати матчів:
«Нива» (Цибулеве) – «Тясмин» (Олександрівка) – 3:1 (2:1) (Постільняк, 15; Білоголовий, 30; Нагуляк, 65 – ?, 23)
«Буревісник» (Петрове) – ФК «Дмитрівка» 2:0 (0:0) (Солодов, 47, 85)
«Промінь» (Богданівка) – «Маяк» (Трепівка) – 5:1 (4:0) (Долінський, 8; Семенюк, 21, 70; Гал, 27, 41 – Мхітарян, 68)