Олександрійські юніори сильніші за “Колос”

fc_olexandПідопічні Юрія Гури ФК “Олександрія” U-19 в Білій Церкві на стадіоні “Зміна” переграли ковалівський “Колос” з рахунком 4:2.

І хоча в першому таймі наші земляки поступалися (гол на свій рахунок записав Кирило Сенько). У другому таймі своерідний “триптих” “намалював” Андрій Савіцький. Він забив три м’ячі у ворота “Колоса” протягом 12-ти хвилин (48, 52 та 60 з пенальті). На 73-й хвилині Станіслав Писарєв вчетверте вразив ворота господарів поля і тільки на другій доданій до основного часу матча хвилині ковалівцям вдалося відквитати іще один м’яч. В цілому перевага наших земляків була досить пристойною. Пристойним виявився і результат 4:2 на користь “Олександрії”.

Чемпіонат U-19, 2019/20, 7-й тур, П`ятниця, 27.09.2019, 14:00, “Зміна”, Біла Церква. 12°C. Глядачі: 200

ФК “Колос” (U-19) – ФК “Олександрія” (U- 19) 2:4.

“Колос” : Кувшинкін, Кулик, Дем’яненко-К, Мельник, Павленко, Трубніков (Соловйов  46), Сенько, Сіренко (Валієв 76), Коваль, Олійник (Сахно 81),Салабай (Бороденко 70)

Запасні : Денега,Бойкул,Головко

Старший тренер Владислав Савчук

“Олександрія”: Ферт, Коноваленко – К,Самар, Водяницький, Дубілей(Чапала 82),Гаркуша, Овчаренко, Писарєв (Хименюк 84 ), Савіцький ( Хобта 78), Мустафаєв (Лучка 73), Каранга (Василенко 80)

Запасні : Борисенко,Гезело