Головна » Легка атлетика » Онісімова: хотілося краще, але погода внесла корективи

2019-09-22-on-0Легкоатлетка Катерина Онісімова зі Знам’янського району на чемпіонаті України серед ДЮСШ і СДЮШОР серед юнаків 2002 р.н. і молодші з легкої атлетики здобула дві нагороди.

Катерина у бігу на 1500 метрів з результатом 4:43.99 хв фінішувала другою, програвши переможниці Тетяні Оксенюк з Києва лише 0:00.41 (менше півсекунди). А у бігу на 2000 метрів з перешкодами впевнено посіла перше місце. Вона захопила лідерство з початку дистанції і на далі збільшувала відрив, випередивши на фініші найближчу переслідувачку на 21 секунду, а також обігнавши на коло одну зі спортсменок.

Катерина нині тренується у м. Дніпро під керівництвом Олександра Охріменка. Першим тренером же є вчитель фізичної культури і спорту Володимирівської ЗШ (Знам’янський район) Віталій Воровський.

По завершенні переможного забігу на 2000 метрів з перешкодами Катерина Онісімова поділилася своїми враженнями від виступу на чемпіонаті України, який 20-22 вересня відбувався у Кропивницькому.

- У бігу на 1500 метрів я досить швидко почала, як мені сказав мій тренер. Перший кілометр пробігла добре. Але от далі було не так як планувалося. Виною цього була холодна погода. Як наслідок не було тієї швидкості, яка мала бути на фініші. Тому не вдалося виграти фінал.

- Три кілометри вирішили не бігти?
– Якби я бігла 3 км, то на ранок було б дуже складно бігти 2 кілометри з перешкодами. Я б не встигла відновитися. Старт був дуже рано і б дуже небезпечно стартувати.

- На дистанцію 2 кілометри з перешкодами були більші надії?
– Я могла і три кілометри пробігти і на виграш…

- Але дистанція 2 кілометри з перешкодами є більш улюбленою дистанцією?
– Так. У Баку я теж брала участь на цій дистанції. І тут я бігла тому, що варто не забувати про техніку. Якщо є можливість бігти цю дистанцію, то буду бігти.

- У переможному забігу на 2 кілометри з перешкодами все вийшло?
– Ні, було не так як хотілося. Але принципі план було виконано. Хотілося краще, але погода внесла корективи. Тому що холодна вода дуже сильно вплинула на стан ніг і не давала більше відштовхуватися, більше розкласти сили на забіг.

2019-09-22-on-2

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко


error: Копіювання заборонено!