Легкоатлет зі Знам’янського району посів шосте місце на чемпіонаті України

2019-05-03-0skУ Кропивницькому стартував чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР серед юнаків 2002 р.н. і молодші з легкої атлетики.

Участь у цих змагання бере учень ОНЗ «Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Ілля Попов. Сьогодні він виступав у бігу на 100 метрів серед юнаків U-18. Ілля у кваліфікації виграв перший забіг з результатом 11:32 секунди і вийшов до фіналу змагань.

У фіналі Іллі не вдалося показати ранковий результат – 11:50 секунд і шостей місце у підсумку. Якби він показав ранковий результат, то став би чемпіоном України. Адже переможець фіналу Олексій Внуков (Черкаська область) показав результат 11:37 секунди, що на 0:05 гірше результату Попова у кваліфікації.

Завтра Ілля Попов буде виступати у бігу на 200 метрів та в естафеті 100+200+300+400 метрів.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко