Головна » Ліга Європи » «Олександрія» стартувала з поразки у Лізі Європи

fc_olexandУ першому турі групового етапу Ліги Європи «Олександрія» на виїзді зустрічалася з «Вольфсбургом».

Олександрійська команда досить активно розпочала матч. Вже на третій хвилині по воротах господарів пробивав Третьяков – голкіпер виручив свою команду. А от перший свій момент господарі реалізували – Арнольд з 20 метрів пробив по центрі голкіпер «Олександрії» Паньків помилився – 1:0. Вже у наступній атаці олександрійці мали шанс зрівняти рахунок, але Довгий не реалізував свій момент.

У середині першого тайму господарі подвоїли рахунок. До взяття воріт призвела індивідуальна майстерність екс-гравця київського «Динамо» Мехмеді – 2:0. За цього рахунку команди пішли на перерву.

У середині другого тайму команди обмінялися забитими м’ячами. Шастал вийшов на заміну і першим дотиком заробив штрафний. Після подачі з даного штрафного результативно дальню стійку воріт замкнув Банада. Але вже у наступній атаці господарі відновили перевагу у два м’ячі. Матч завершився з рахунком 3:1 на користь господарів.

22 вересня «Олександрія» у 8-му турі УПЛ на виїзді зіграє з ковалівським «Колосом». Початок матчу о 19:30. А у Лізі Європи підопічні Володимира Шарана зіграють 3 жовтня, коли у Львові зустрінуться з бельгійським «Гентом».

«Вольфсбург» (Німеччина) – «Олександрія» (Україна) – 3:1 (2:0) (Арнольд, 20; Мехмеді, 23; Брекало, 68 – Банада, 66)

“Вольфсбурґ”: Перван – Кнохе, Гілавогі, Тіссеран (Брума 70) – Мбабу, Герхардт, Арнольд, Руссійон – Мехмеді (Штеффен 86), Вегорст, Брекало (Нмеча 76)

“Олександрія”: Панків – Мірошниченко, Бухал, Дубра, Пашаєв – Гречишкін, Довгий (Ковалець 46), Банада – Третьяков (Шастал 65), Сітало, Лучкевич (Протасов 81)

Попередження: Банада 81, Дубра 89

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»