Головна » Інше » Про «Олімпіаду Кіровоградщини» у програмі SportUI (+відео)

Sport_UIЯк вже раніше портал «Спортивна Кіровоградщина» повідомляв у місті Знам’янка відбулися обласні комплексні змагання серед юнацтва та дітей «Олімпіада Кіровоградщини».

Участь у цих змаганнях взяли спортсмени з 28 районів та ОТГ Кіровоградської області. Вони змагалися у вправах з елементами футболу і баскетболу, стрибки на скакалці, човниковий біг та стрибки з місця.

На змаганнях був присутнім Заслужений журналіст України, кореспондент CBN, автор та ведучий програми SportUI, Юрій Ілючек. Юрій Сергійович зняв хороший матеріал про дану спортивну подію. Нижче пропонуємо вашій увазі тексти з флеш-інтерв’ю та відео всієї програми SportUI (про змагання «Олімпіада Кіровоградщини» розповідається в інтервал 9.30 – 22.30 хвилин).

Мер міста Знам’янка Сергій Філіпенко: «Для Знам’янки це велике свято. У цих змаганнях воля до перемоги, що виробляється, стане у нагоді у майбутньому».

SlusarenkoГоловний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА, суддя змагань зі стрибків на скакалці, Віктор Слюсаренко: «Судити змагання було не легко, адже досить динамічні виступи спортсменок. 28 команд – були різні результати. Але так сталося, що останні 2-3 команди поборолися за медалі, які здобули відповідно 1 та 3 місця. Інтрига трималася до останніх стрибків. Кращий результат показали спортсменки Маловисківського району – 250 разом. Дмитрівська ОТГ настрибала 244 рази. Хочеться відмітити у цій команді Анастасію Білоголову з села Цибулеве – її результат 127. Пять команд (Олександрівський, Новоукраїнський, Маловисківський райони, Велиандрусівська і Дмитрівська ОТГ) показали результати більше 200 разів. Знам’янка і Знам’янський район територільно близько знаходяться до обласного центру. То ж нормально можна дістатися. Проводити багато змагань у Кропивницькому теж не правильно. Потрібно, щоб спорт поширювався по районах і ОТГ. Може наступного року прийме ці змагання Новоукраїнка чи Олександрія. Це допоможе краще розвивати спорт на місцях. У Кропивницькому і так багато проводиться змагань і буде ще, гарні легкоатлетичні чемпіонаті України проводяться. А провести такий масовий спортивний захід у Знам’янці дуже приємно».

2019-09-13-4skПредставник переможців змагань, команди Олександрівського району, Микола Іванов: «До цього ми вигравали у Кропивницькому і вже були розмови, що трішки не чесно. Приїхали до Знам’янки і при місцевих арбітрах виграли з великим запасом. Команда була сформована з всього району – Несваткове, НВО №1 і №2. Увесь район був задіяний у змаганнях. 5-6 шкіл представляли наш район. Я переживав як ніколи. НЕ потрібно привозити дітей на таку спортивну базу. Це просто сором, що у нас є такий стадіон як у Знам’янці. Приїдьте до нас в Олександрівку – ви подивитеся – дитина заходите і відразу святковий настрій, а тут асфальт, стадіон, на нього страшно подивитися. Тут трибун немає, тут чуть-чуть є. Це моє сугубо особисте враження. Хочу подякувати суддям. Судили чесно, безпристрасно. Це один із позитивний момент, що залишився від цих змагань».

2019-09-13-1skГоловний спеціаліст Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА Ігор Ліподат: «Свято вдалося. Така велика кількість команд. З яким азартом приходили діти, і з яким азартом вони завершували змагання. Не було переможців та переможених. Всі переможці. Цей захід слугує для популяризації фізичної культури і спорту. І не дарма обрана така вікова категорія, яка найбільше цікавиться фізичним здоров’ям».

Відео всієї програми SportUI (про змагання «Олімпіада Кіровоградщини» розповідається в інтервал 9.30 – 22.30 хвилин):

 


error: Копіювання заборонено!